KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 17144144

nr 1714 4144

Carborundumetsning

Jan Manker (f. 1941), Sverige. Signerad, numrerad 2/50, daterad 1999 cm, yttermått inklusive ram: 74x53 cm

Utrop:

300 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:23:56